Wycena i cennik usług

Wiemy jak kluczową rolę odgrywają finanse podczas wykonywania inwestycji budowy domu lub remontu mieszkania. Wykonawcy często rozliczają prace za więcej niż było założone i funduszy jest co raz mniej.

U nas otrzymasz wycenę wraz ze specyfikacją, żebyś wiedział za co płacisz. Każdą zmianę materiałową i cenową uzgadniamy z wyprzedzeniem, więc nie będziesz zaskoczony.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i uczciwie. Wyceny dokonujemy na podstawie podanych wymiarów i wymagań materiałowych, a czas jej przygotowania to maksymalnie 24h. Jeżeli posiadasz projekt wykonany w pracowni projektowej, to jesteśmy w stanie określić dokładny kosztorys całego zadania.

Możemy przygotować dla Ciebie profesjonalny projekt mebli kuchennych, szafy i garderoby. Jest on bezpłatny i niezobowiązujący. Warto zasięgnąć porady w tej kwestii. Czy wiesz, że zmywarka stojąca koło narożnika utrudnia jej używanie? Pewnie teraz nie, ale po montażu możesz się rozczarować. Jeżeli z jakiegoś powodu się nie zdecydujesz na współpracę, a czujesz dużą satysfakcję z przygotowanego projektu, możesz dokonać dotacji na konto, które jest podane na stronie „kontakt”. Nie musisz.

Do przygotowania projektu specjalnie dla Ciebie potrzebujemy:

> rysunek odręczny z wymiarami pomieszczenia, wraz z podaniem całkowitej wysokości pomieszczenia oraz wysokości do parapetu
> zaznaczenie punktów, gdzie znajduje się odpływ i woda, wentylacja
> inspiracji i zdjęć - takich, które pomogą przygotować z uwzględnieniem Twoich oczekiwań
> zdjęcie pomieszczenia/ściany w których mają znajdować się meble

Taką paczkę informacji prześlij mailem na adres: biuro@gramada.pl
Za projektem musisz poczekać od 7 do 14 dni

Jeżeli potrzebujesz już teraz znać zakres cenowy mebli kuchennych wykonywanych przez naszą firmę to musisz znać wielkość powierzchni frontów (to co widzimy od przodu). Przykład:

Meble w literę L, jeden słupek z piekarnikiem oraz szafki wiszące na jednej ścianie. Szafki wiszące 100cm x 250cm = 2,5m2. Szafki stojące 85cm x 250cm + 180cm (pomniejszone o narożnik i słupek z piekarnikiem) = 3,655 m2. Słupek 250cm x 60cm = 1,5m2.

Całość wyniosła: 7,655 m2 x koszt jednego m2 kuchni 1500 zł brutto = 11 482,5 zł 

Koszt dotyczy mebli kuchennych na wymiar z gładkimi frontami lakierowanymi na kolor jasny z uchwytem. Jest to oczywiście przybliżony koszt uwzględniający okucia firmy Blum w podstawowej wersji i może się różnić z uwagi na ostatecznie zastosowane systemy.

Cennik usług stolarskich

Produkcja i montaż mebli na wymiar to nie jedyna usługa w naszej ofercie. Jeżeli potrzebujesz pomocy wykwalifikowanego montera mebli to przygotowaliśmy dla Ciebie przykładowy zakres prac z cenami poszczególnych usług. Jeżeli uważasz, że możemy Ci pomóc, a usługa nie została wyszególniona to śmiało pisz!

W przypadku większej ilość elementów do montażu, istnieje możliwość negocjacji cen. Na terenie miasta Konina dojazd jest bezpłatny.

Cennik skręcania mebli skrzyniowych zakupionych u innego producenta

Szafa do 150cm szerokości - 100 zł
Szafa powyżej 150cm szerokości - 150 zł
Komoda do trzech szuflad - 80 zł
Komoda powyżej trzech szuflad - 120 zł
Stół - 80 zł
Biurko  - 50-80 zł
Regał - 50-80
Szafka nocna - 50 zł
Szafka RTV - 50-100 zł
Szafka kuchenna stojąca - 50-80 zł
Szafka kuchenna narożnikowa - 50-100 zł
Szafka kuchenna wisząca - 30-60 zł
Słupek kuchenny - 130 zł
Łóżko z szufladami - 120-200 zł
Łóżko bez szuflad - 60-120 zł

Cennik napraw oraz wymian

Wymiana zamka meblowego - 50 zł
Wymiana zamka drzwi przesuwnych - 80 zł
Wymiana prowadnicy łożyskowej - 50 zł
Regulacja frontów kuchennych - 50 zł
Wymiana zawiasu - 20 zł
Naprawa wyrwanego zawiasu - 100 zł
Wykonanie otworu w blacie pod płytę lub zlew - 60 zł
Frezowanie łączenia blatu - 250 zł
Montaż zmywarki - 200 zł
Demontaż starych mebli kuchennych i ich wywóz - 350 zł