Meble na wymiar konin | kuchnie | biura | szafy | garderoby

Meble na wymiar konin | od projektu do wykonania

Projektujemy i wykonujemy meble na wymiar do wszystkich pomieszczeń w domu lub do biura. Do każdego zlecenia i pomysłu podchodzimy indywidualnie. Wykonujemy pomiary, projekty, wyceny, doradzamy, a następnie przechodzimy do realizacji i montażu zabudowy meblowej. W naszej ofercie znajdą Państwo: meble kuchenne, meble biurowe, szafy wnękowe i garderoby, zabudowy łazienkowe, oraz inne nietypowe konstrukcje. W swojej ofercie posiadamy również sprzęt AGD renomowanych marek, armaturę kuchenną, panele ścienne, blaty oraz fronty. Kompleksowe usługi to nasza specjalność. Naszą dewizą jest najwyższa jakość i pełna satysfakcja klienta.

Meble kuchenne konin

Kuchnia jest sercem wnętrza domu. Stanowi wraz z łazienką najważniejsze pomieszczenie, w związku z tym ważne jest, aby zaprojektować zabudowę w taki sposób, żeby była estetyczna, funkcjonalna i praktyczna. W odniesieniu do wymiarów pomieszczenia tworzymy unikatowy projekt. Stawiamy na najwyższą jakość materiałów oraz kompleksową, profesjonalną obsługę. Gwarantujemy, że nasze meble kuchenne na wymiar spełnią oczekiwania każdego. Tworzymy kuchnie nowoczesne, klasyczne, glamour – dopasowane do wyobrażeń i koncepcji klienta. Jesteśmy elastyczni i na bieżąco śledzimy wszystkie trendy  oraz nowoczesne rozwiązania, które bardzo dobrze sprawdzają się w użytkowaniu codziennym.

Szafy i garderoby

Wykonujemy szafy na wymiar – z drzwiami przesuwnymi oraz tradycyjnie otwieranymi. Bogate doświadczenie pomaga nam, aby już na etapie projektowania estetycznie i funkcjonalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Staramy się mądrze zagospodarować wnętrze, aby spełnić oczekiwania klienta. Ważne jest, aby wyposażenie wewnętrzne zostało odpowiednio dopasowana do indywidualnych potrzeb. Istotnym elementem są także przestrzenie gospodarcze – np. na odkurzacz, deskę do prasowania, o czym często się zapomina. Wykonujemy szafy do sypialni, przedpokoju, biura, garderoby, czy pomieszczeń gospodarczych.  

Drzwi również są bardzo ważnym elementem szafy. Często stanowią wizytówkę mieszkania – element ozdobny, dekoracyjny wnętrza. Drzwi mogą być wykonane z laminatu, lacobelu w różnych kolorach, lustra, grafiki na szkle, MDF lakierowanego na mat lub wysoki połysk, bądź też łączymy kilka materiałów, aby nadać szafie unikatowy wygląd. 

meble konin